Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, funkcjonującym na rynku już od roku 2006. Od samego początku istnienia firmy skupiliśmy się na usługach turystycznych, głównie noclegowych a z czasem również transportowych. Po wielu latach rozwoju firmy postanowiliśmy rozszerzyć działalność o biuro turystyczne, co też uczyniliśmy. Biuro Podróży Stachoń Travel, to nasza najnowsza inicjatywa. Tworzymy zespół młodych ludzi, których mottem są słowa "jak już coś robisz, to rób to najlepiej jak tylko się da". Dlatego też zawsze robimy wszystko, aby każdy Klient który skorzysta z naszych usług, był zadowolony z dokonanego wyboru.

Jesteśmy po to, abyś mógł przeżyć niesamowitą przygodę...

Stachoń Trans&Travel

Stachoń Trans oferuje Państwu kompleksowe usługi przewozu osób komfortowymi, klimatyzowanymi samochodami marki VW oraz Renault. W naszej flocie posiadamy 9 - osobowe vany oraz autobusy z 17 miejscami dla pasażerów – zapraszamy do współpracy grupy zorganizowane. Jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą duże doświadczenie w grupowych oraz indywidualnych przewozach osób na terenie Zakopanego i okolic, jak również w transferach z/na lotniska (Balice, Pyrzowice, Okęcie). Możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług, ponieważ jesteśmy solidni, punktualni i zawsze uprzejmi. Nasze Doświadczenie a przede wszystkim zawsze sprawne, bezpieczne, czyste i komfortowe samochody, zawsze mili i pomocni kierowcy – to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Biuro Podróży Stachoń Travel, to nasza najnowsza inicjatywa. Uzyskaliśmy miano Organizatora Turystyki (ZAŚWIADCZENIE o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego nr Z/85/2016 oraz CERTYFIKAT udzielenia przez TU Europa S.A. gwarancji ubezpieczeniowej). Skupiamy się głównie na organizowaniu wyjątkowych wycieczek jednodniowych, takich jak wyjazd na spływ przełomem Dunajca, Kraków (Wawel, Stare Miasto), Wieliczka – kopalnia soli, Oświęcim – Auschwitz, Wadowice – dom rodzinny Jana Pawła II itp. Zimą zaś organizujemy kuligi panoramiczne z pochodniami. Organizujemy ponadto wyjazdy na 3 - godzinne kąpiele w "Chochołowskich Termach".

Zajmujemy się zarówno zleceniami od klientów indywidualnych, jak i organizowaniem wycieczek dla firm, szkół czy innych zgrupowań ludzi. Dysponujemy własną bazą noclegową i transportem, dzięki czemu możemy zaoferować usługi turystyczne na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że nasi Klienci nie muszą się martwić o żadne sprawy organizacyjne związane z wyjazdami. My zajmiemy się wszystkim. Zakopane znamy jak własną kieszeń, stąd możemy zawsze zaproponować rozwiązania "szyte na miarę" i indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Zwiedzaj z nami najpiękniejsze zakątki Polski i Słowacji

Latem Spływ Dunajcem - zimą kuligi z pochodniami. Wieliczka - Kraków - Wadowice - Oświęcim, Chodnik koronami drzew, jaskinia Bielańska, Szczyrbskie jezioro, termy - przez cały rok...


Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

pola wymagane*