Świadczymy usługi transportoweZakres wykonywanych usług

Do zakresu wykonywanych przez nas usług zaliczyć można:
– transport na terenie miasta Zakopanego i całego Podhala, m. in: do Kuźnic (pod kolejkę na Kasprowy Wierch), do Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej, do Palenicy Białczańskiej (szlaku prowadzącego m. in. do Morskiego Oka), na baseny termalne (w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, Szaflarach,w Aquaparku zakopiańskim oraz do słowackiej Tatralandii),
– transport do stacji narciarskich (np. w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, na Harendzie, w Małem Cichem, na Szymoszkowej, w Jurgowie, pod Nosalem itp.),
– transfery na lotniska i z lotnisk (Katowice, Kraków, Warszawa, Poprad) oraz dworce kolejowe itp.,
– trasy wycieczkowe jednodniowe : np: Kraków (Wawel, Stare Miasto), Wieliczka – kopalnia soli, spływ przełomem Dunajca, Oświęcim – Auschwitz, Wadowice – dom rodzinny Jana Pawła II itp.
– obsługę wesel, imprez okolicznościowych, wszelkich form przewozu osób wedle zapotrzebowania. Zapraszamy!


  • Szlaki turystyczne
  • Wycieczki
  • Narty
  • Transfery
  • Termy

Szlaki turystyczne


Kuźnice

W dolnej części Doliny Bystrej znajduje się dzielnica Zakopanego, czyli Kuźnice. Warto odwiedzić to miejsce nie tylko ze względu na piękne widoki. To tutaj znajduje się stacja kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Dodatkowo, to jedno z najpopularniejszych miejsc, które turyści wybierają jako początek swoich wypraw w góry. Z Kuźnic, wybierając odpowiedni szlak, dostaniemy się na najpopularniejszą górę w polskich Tatrach, czyli Giewont. Możemy także udać się na Kopę Kondracką oraz wybrać się na Nosal. Trasa z centrum Zakopanego pozwala nam podziwiać góralską zabudowę oraz piękne górskie widoki.


Polana Palenica – Morskie Oko

Wielu turystów wyrusza na szlak prowadzący na Morskie Oko. Chcąc się tam znaleźć, muszą dotrzeć na Polanę Palenica. To tutaj znajduje się ogromny parking oraz przystanki dla wszystkich pojazdów, których właściciele kierują się na szlak na Morskie Oko lub Dolinę Pięciu Stawów. To niezwykle malownicze miejsce. Idąc szlakiem, możemy podziwiać nie tylko piękną górską roślinność, ale także zatrzymać się przy Wodogrzmotach Mickiewicza oraz przysiąść na kamieniu przy największym jeziorze w Tatrach, bądź podziwiać górskie widoki z okna schroniska.


Dol. Kościeliska

Dolina Kościeliska to znakomita trasa spacerowa dla mniej doświadczonych turystów. Podziwiając piękne widoki skał oraz potoków, możemy dotrzeć do schroniska położonego przy hali Ornak. W sezonie jest to bardzo uczęszczane miejsce, nie tylko ze względu na swoje walory przyrodnicze. Dolina Kościeliska zaprowadzić nas może do Jaskini Mroźnej. Dodatkowo, możemy skierować się na liczne inne szlaki, które krzyżują się z tym prowadzącym do hali Ornak. Trasę do schroniska możemy pokonać pieszo bądź też wybrać dorożkę, co niewątpliwie będzie dodatkową atrakcją.


Dol. Chochołowska

Najdłuższą i najpopularniejszą doliną w Tatrach Zachodnich jest Dolina Chochołowska. Występują w niej dwa przewężenia, zwane bramami. Dolina ta posiada wiele odgałęzień. Prowadzą one do innych dolin większych oraz mniejszych. Idąc szlakiem Doliny Chochołowskiej możemy podziwiać zjawiska krasowe. Ich efektem są liczne jaskinie. Szlak ten posiada wiele walorów. Możemy z niego podziwiać piękno przyrody. Na końcu naszej wyprawy czeka na nas gościnne schronisko, które umożliwi nam odpoczynek przed dalszą wyprawą innymi równie interesującymi, górskimi szlakami.


Wycieczki jednodniowe


Spływ przełomem Dunajca

Największą atrakcją dla turystów odwiedzających góry jest spływ przełomem Dunajca. Co roku wybiera się tam wiele osób. Przyciągają nas tam cudowne widoki. Z tratwy możemy podziwiać wspaniałe Trzy Korony. Dodatkowo, rozciąga się także widok na Sokolicę oraz inne szczyty znajdujące się w Pieninach. W trakcie spływu możemy słuchać opowieści flisaków, które na długo pozostaną w naszych wspomnieniach. Warto wybrać się na spływ przełomem Dunajca, by podziwiać piękno górskich krajobrazów. Jeśli tylko pogoda będzie nam sprzyjać, wybierzmy się na tak interesującą i ciekawą wyprawę.


Kraków – Wawel

Jeśli odwiedzimy już interesujące nas szlaki w górach, warto udać się na wycieczkę do Krakowa. To magiczne miasto, które kusi nas wieloma zbytkami oraz niepowtarzalną atmosferą. Będąc w dawnej stolicy Polski, możemy udać się na Wawel. To miejsce, które powinniśmy odwiedzić. Znajduje się tam wiele cennych zbiorów. Dodatkowo, warto zajrzeć także na Kazimierz. To dawna żydowska dzielnica miasta, w której możemy wczuć się w klimat dawnego Krakowa oraz odwiedzić synagogi. Obowiązkowym miejscem jest także rynek. Tam znajduje się słynny kościół Mariacki oraz sukiennice.


Kopalnia Soli w Wieliczce

Będąc w górach, możemy wybrać się na jednodniową wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce. To bardzo popularne miejsce wśród turystów. Możemy zobaczyć tam wiele różnych ciekawych rzeźb z soli. Ta dawna kopalnia posiada niesamowity klimat. Zwiedzając ją z przewodnikiem możemy dowiedzieć się wiele o jej historii. Przechodząc chodnikami dojdziemy do pięknej sali, w której odbywają się różne okolicznościowe imprezy, a następnie możemy zobaczyć jeziorko znajdujące się pod ziemią. Oprócz tradycyjnej trasy zwiedzania, możemy wybrać się na dłuższą wyprawę i zobaczyć zupełnie inną kopalnię soli w Wieliczce.


Wadowice – dom rodzinny Jana Pawła II

Rodzinny dom Karola Wojtyły stał się miejscem, które chętnie odwiedza cała masa turystów. Wszyscy chcą zobaczyć dom, w którym mieszkał dawniej Jan Paweł II. Wadowice to małe miasteczko. W jego centrum znajduje się kościół, do którego ma msze święte uczęszczał młody przyszły papież. Obok niego ustawiono pomnik Jana Pawła II. Dodatkowo każdy, kto odwiedza Wadowice musi skosztować słynnych papieskich kremówek dostępnych we wszystkich restauracjach i kawiarniach w centrum miasta. Warto odwiedzić Wadowice, by poznać miejsce, w którym urodził się i żył Karol Wojtyła.


Oświęcim – Auschwitz

Miejscem, które warto zwiedzić, by poznać tę boleśniejszą część historii II Wojny Światowej jest obóz koncentracyjny Auschwitz. To miejsce, w którym zginęło wiele milionów osób. Szczególnie upamiętnił się tam czyn św. Maksymiliana. Obecnie możemy podziwiać to, co pozostało po obozie. Na wielu osobach ogromne wrażenie wywieraj stosy butów oraz materiał wykonany z ludzkich włosów. Jest to miejsce, w którym możemy dowiedzieć się wiele o tragedii, jaką była dla wielu rodzin II Wojna Światowa. Przez cały rok pod bramą „Arbeit macht frei” przechodzą turyści z całego świata.

Trasy narciarskie


Trasy narciarskie – Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to miejsce, w którym co roku spotyka się wielu fanów białego szaleństwa. Jeśli potrafimy lub chcemy nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, będzie to dla nas idealne miejsce. Znajduje się tam wiele ośrodków narciarskich, w których pod okiem instruktorów będziemy mogli ćwiczyć swoje umiejętności. Dodatkowo, wiele tras narciarskich o różnych poziomach trudności zadowolą nawet najbardziej wybrednych narciarzy. Zimą to miejsce wygląda pięknie. Czekając na swoją kolej na wyciąg, możemy podziwiać cudowny ośnieżony krajobraz.


Trasy narciarskie – Bukowina Tatrzańska

Ciekawym miejscem, by oddawać się szaleństwom na stokach, jest Bukowina Tatrzańska. Co roku to miejsce wybiera wielu miłośników nart oraz snowboardu. Położona jest na prasie pomiędzy Poroninem a Łysą Polaną, co sprawia, że bardzo blisko mamy do granicy ze Słowacją. Dodatkowo, na jej terenie znajdują się ośrodki narciarskie, w których możemy pod profesjonalnym okiem instruktora nauczyć się jazdy na nartach. Dodatkową atrakcją tego miejsca jest niewątpliwie drewniany Dom Ludowy imienia Franciszka Ćwiżewicza wybudowany w stylu zakopiańskim.


Trasy narciarskie – Harenda

Wszystkim osobom lubiącym jazdę na nartach czy też snowboardzie znana jest z pewnością trasa narciarska Harenda. To bardzo popularne miejsce odwiedzane przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski. Możemy tam skorzystać z bardzo dobrze przygotowanych tras narciarskich oraz wyciągów. Co roku organizowane są tam liczne kursy jazdy na nartach, co sprawia, że to miejsce jest tak chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Dodatkowo, możemy skorzystać z bazy noclegowej, by móc od rana do wieczora spędzać czas na stoku i oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu.


Trasy narciarskie – Małe Ciche

Stacja narciarska Małe Ciche jest jedną z najciekawszych na Podhalu. Lokalizacja Małego Cichego i samej stacji narciarskiej powoduje, że często wielu turystów ma problem, by dotrzeć do niej samemu. W takim momencie służymy pomocą. Stancja narciarska Małe Ciche to idealna opcja dla początkujących narciarzy. Z reguły na stokach nie ma tłoku, w związku z czym możemy spokojnie pojeździć na nartach i snowboardzie.


Trasy narciarskie – Jurgów

Bardzo ustronnym i spokojnym miejscem, do którego warto się wybrać, jest wieś spiska Jurgów. Położona jest ona w pobliżu Zakopanego oraz Bukowiny Tatrzańskiej. Wiele osób wybiera się tam, by móc pojeździć na nartach lub snowboardzie. Znajduje się tam bardzo dobrze przygotowany stok i ciekawe trasy zjazdowe. Znajdziemy tam również trasy biegowe. Dodatkowo, Jurgów posiada jeszcze kilka zabytków. Możemy podziwiać drewniany kościół i zagrodę Sołtysów. Również rzeka Białka jest uwielbiana przez miłośników sportów ekstremalnych takich jak kajakarstwo górskie.


Trasy narciarskie – Czarna Góra

Województwo małopolskie to idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych. Czarna Góra jest niewielką wsią, którą często wybierają turyści kochający jazdę na nartach i snowboardzie. To jedna z głównych atrakcji. Możemy korzystać z bardzo dobrze przygotowanych tras zjazdowych oraz trasy biegowej. Warto podkreślić, że w tym miejscu nie musimy martwić się, że na trasie będzie tłoczno. To bardzo dobre miejsce do nauki jazdy na nartach. Dodatkowo, Czarna Góra oferuje nam jazdy wieczorne oraz snow park.


Trasy narciarskie – Nosal

Bardzo zróżnicowanymi trasami pod względem stopnia trudności może poszczycić się Nosal. Zarówno profesjonaliści, którzy nie boją się zjazdów w trudnych warunkach, jak i początkujący narciarze, znajdą coś dla siebie. Oczywiście, na górę trasy dostaniemy się jednym z wyciągów. Także i dzieci będą mogły uczyć się, jak zjeżdżać na nartach na wyznaczonej specjalnie w tym celu trasie. Możemy skorzystać z opieki instruktora, który dokładnie wytłumaczy naszym pociechom wszystkie szczegóły. Zimą trasy narciarskie Nosal są bardzo chętnie wybierane przez wielu narciarzy.

Transfery lotniskowe


Specjalizujemy się w wykonywaniu bezpiecznego i komfortowego przewozu osób oraz bagażu z/na lotniska:
- Kraków - Balice,
- Katowice - Pyrzowice,
- Warszawa - Okęcie
z/na Podhale (Zakopane, Kościelisko, Poronin, Biały Dunajec, Białka Tatrzańska itd.)


Zapraszamy na stronę dedykowaną wyłącznie świadczonym przez naszą firmę transferom lotniskowym www.zakopanetransfer.pl

Termy


Białka Tatrzańska

Jeśli chcemy zrelaksować się po wielu wyprawach, warto wybrać termy w Białce Tatrzańskiej. To miejsce chętnie odwiedzane również w celach rehabilitacyjnych. Do wyboru mamy różne ośrodki, w których wykorzystywane są termy. Dodatkowo, możemy w nich znaleźć różne inne atrakcje. Często są to baseny ze zjeżdżalniami oraz wodospadami. Możemy również wybierać inne ośrodki oferujące dodatkowo solarium oraz spa. Jeśli chcemy się zrelaksować i odpocząć, to termy będą bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, dlatego warto je odwiedzić.


Bukowina Tatrzańska

Nie od dzisiaj znany jest wpływ wód termalnych na zdrowie oraz samopoczucie człowieka. Wiele osób odwiedza baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej. To tam mogą zrelaksować się po szaleństwach na stoku. W wodzie termalnej znajduje się wiele minerałów, korzystnie wpływających na nasze ciało. Warto dowiedzieć się więcej o wodach termalnych, będąc już jednym z ośrodków w Bukowinie Tatrzańskiej, oferujących baseny z tego rodzaju wodą. Po takiej wizycie z pewnością będziemy czuć się jak nowonarodzeni i chętnie odwiedzimy to miejsce jeszcze raz, by skorzystać z leczniczej mocy wody termalnej.


Szaflary

Baseny termalne w Szaflarach są bardzo często wybierane przez wielu turystów. Możemy wybierać w wielu ośrodkach korzystających z tego typu wody. Oferują nam one liczne baseny, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, w których utrzymywana jest stała temperatura, po to, by zapewnić odpowiedni komfort klientom. Dodatkowo, często będąc na takim basenie, możemy korzystać z różnych innych atrakcji. Między innymi są to zjeżdżalnie oraz wodospady, z których cieszą się szczególnie dzieci. Termy odwiedzane są również w celach rehabilitacyjnych, ze względu na ilość minerałów rozpuszczonych w wodzie.


Zakopane

Po zwiedzeniu miasta, warto odwiedzić baseny termalne. Zakopane oferuje nam kilka takich ośrodków, które korzystają z tego typu wód. Obecnie są one bardzo popularne. Odwiedzają je zarówno turyści szukający odpoczynku i relaksu w wodzie, jak i osoby poddające się zabiegom rehabilitacyjnym. Baseny termalne to ostatnio jedna z wielu atrakcji, jakie oferuje nam stolica Tatr. Dzięki rozpuszczonym w wodzie związkom chemicznym pochodzącym ze skał będziemy jak nowonarodzeni. Dodatkowo, taka woda ma korzystny wpływ na nasze zdrowie oraz wygląd ciała. Dlatego warto korzystać z basenów z wodą termalną.


Poprad

Baseny termalne znajdujące się po słowackiej stronie Tatr cieszą się ogromną popularnością wśród polskich turystów. Chętnie odwiedzają Poprad. Znajduje się tam kilka ośrodków wykorzystujących minerały z wody termalnej. Dodatkowo, posiada ona stałą temperaturę, dzięki czemu przebywanie w niej jest bardzo przyjemne. Baseny termalne wyposażone są również w dodatkowe atrakcje, z których możemy korzystać. Są to hydromasaże, natryski oraz gejzery. Pozwalają nam one zrelaksować się i odpocząć przy jednoczesnym korzystaniu z wpływu krystalicznie czystej wody termalnej na nasze ciało i samopoczucie.


Tatralandia – Liptovsky Mikulas

Na Słowacji możemy korzystać z różnych ośrodków posiadających baseny termalne. Najlepszym z nich jest Tatralandia – Liptovsky Miklas. To park wodny z wieloma atrakcjami. Chętnie odwiedzany jest przez wielu turystów, w tym także z Polski. Oprócz różnych basenów oraz zjeżdżalni, proponowane są inne atrakcje. Są to grzybki, natryski oraz prądy wodne. Na basenach organizowane są mecze wodnej koszykówki i siatkówki. Warto odwiedzić Tatralandię, by samemu móc zrelaksować się i odpocząć w jednym z basenów, bądź też korzystać z gier i kursów oferowanych przez właścicieli obiektu.